„Zdravá strava a Fitnes“ – motto nášho tohtoročného projektového týždňa

Posledný týždeň pred letnými prázdninami sa uskutočnili naše projekty pod heslom „zdravé stravovanie a fitnes“. Tak mali na jednej strane naši žiaci zapojení do projektu Erasmus+ príležitosť priblížiť vedomosti, ktoré získali počas dvoch školských rokov, svojim spolužiakom. Na druhej strane sa mnohorozmerne rozšíril obzor aj všetkým ostatným. V ponuke boli projekty na tému Analýza potravín, varenie v prírode, turistika a jedlo z lesa, člnkovanie, halové i prírodné lezenie a šplhanie, fruitshi, minigolf, turnaje loptových hier, trénovanie pre sixpack a postavu do bikín, orientálny tanec, ovládanie stresu a napokon aj návšteva útulku pre zvieratá (s prechádzkami s tamojšími psíkmi) Tak sa takmer celý týždeň všetko točilo okolo nášho tela. Na „veľtrhu“ boli potom prezentované priebehy a výsledky jednotlivých projektov formou kulinárskych ochutnávok, umeleckých produkcií, plagátov, či filmov. Letné prázdniny si teraz možno vychutnať v dobrej kondícii a plnom zdraví. Naša mimoriadna vďaka patrí na tomto mieste vedúcim projektov, ako aj všetkým tímom, ktoré vytvorili tento pestrý rámec!