All for Joomla All for Webmasters

Učiteľské kolégium ZŠ

Meno predmet trieda
Virginia Červinková slovenský jazyk
Juliane Fázik telesná výchova, slovenčina ako cudzí jazyk
Marianna Gazdíková hudobná výchova
Jennifer Gold základná škola 2b
Inga Gordzielik špeciálna pedagogička
nemecký jazyk, matematika
Malin Heine základná škola 4a
Zuzana Hercik-Matajová slovenský jazyk
Peter Hruška telesná výchova
Alexandra Koller Nemecký jazyk, informatika
Jana Kucharová náboženská výchova rímskokatolícka
Julia Anna Lankl Nemecký jazyk, nemčina ako cudzí jazyk
Marcela Miškovičová slovenský jazyk
Clarissa Peckary základná škola 3b
Maria Petrák zástupkyňa pre základnú školu
základná škola
1a
Miriam Repková základná škola 1b
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
Jana Springer základná škola 4b
Gudrun Šelc základná škola, anglický jazyk 2a
Marta Valacsayová základná škola 3a
Lívia Johanová školská psychologička

Učiteľské kolégium Gymnázium

Meno predmet trieda
Simone Allwardt anglický jazyk, francúzsky jazyk 7a
Katarína Brestovská Koordinátorka pre slovenské záležitosti
slovenský jazyk, slovenčina ako cudzí jazyk
Svenja Ceranna zástupkyňa pre gymnázium
dejepis, etická výchova
11a
Juliane Fazik telesná výchova, slov. jazyk, slov. dejepis
Marianna Gazdíková hudobná výchova, etická výchova
Inga Gordzielik špeciálna pedagogička
Lucia Grichová slovenský jazyk, slovenčina ako cudzí jazyk, slovenský dejepis
Christoph Hartmann anglický jazyk, francúzsky jazyk 5a
Bernd Hones Koordinátor vyššieho stupňa gymnázia
matematika, zemepis
6a
Peter Hruška telesná výchova, slovenský zemepis
Natalia Khalus dejepis
Alexandra Koller nemecký jazyk, informatika
Paul Konvalina francúzsky jazyk
Jana Kucharová náboženská výchova rímskokatolícka
Stefan Kühtz biológia, nemecký jazyk, informatika 8a
Julia Anna Lankl nemecký jazyk 5b
Drahomíra Lányi výtvarná výchova
Mohammad Makki chémia, fyzika 10a
Marcela Miškovičová slovenský jazyk, slovenský dejepis
Karin Pipišková biológia
Zuzana Sadovská matematika
Steffi Schreiter študijná a profesijná poradkyňa
matematika, fyzika
9a
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
Heike Thomann zástupkyňa riaditeľky
nemecký jazyk, ekonomika
12a
Katarína Ujjobbágy anglický jazyk
Claudia Voß riaditeľka školy
občianska náuka, ekonomika
Lívia Johanová Školská psychologička

Družina

Anja Grosser vychovávateľka
Peter Hruška vychovávateľ
Angelika Jacoby vychovávateľka
Monika Maliková vychovávateľka
Lenka Novosádová vychovávateľka
Patrik Petrák vychovávateľ
Christine Pohl vychovávateľka
Martin Vetter Vedúci oddelenia ŠKD
Barbora Žemberová vychovávateľka

Vychovávatelia MŠ

Meno Skupina
Katarína Babjaková vychovávateľka / skupina Žabky
Katarína Bakošová vychovávateľka / skupina Lienky
Eva Bartalos vychovávateľka / skupina Motýle
Katarína Bjelová vychovávateľka / skupina Motýle
Lucia Branická vychovávateľka / skupina Včielky
Eva Čerbová vychovávateľka / skupina Včielky
Zuzana Dzurillová vychovávateľka / skupina Myšky
Nikoleta Hájosová vychovávateľka / skupina Žabky
Natalia Khalus vychovávateľka / skupina Žabky
Silvia Kovačičová vychovávateľka / skupina Motýle
Veronika Kováčová pedagogická a psychol. asistentka
Katarína Kubovicsová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Drahomíra Lányi vychovávateľka / skupina Včielky
Lucia Májeková vychovávateľka / skupina Lienky
Mária Majerčáková vychovávateľka / skupina Motýle
Monika Menzlová vychovávateľka / skupina Motýle
Csilla Némethová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Žaneta Pinka zástupkyňa riaditeľky MŠ vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Marianna Spustová vychovávateľka / skupina Myšky
Katarína Štofaníková vychovávateľka / skupina Myšky
Christina Tináková

riaditeľka materskej školy

vychovávateľka / skupina Včielky

Anita Vajasová vychovávateľka
Hana Wolfová vychovávateľka / skupina Myšky

Správa, školníci a zamestnanci kuchyne

Meno Pozícia
Andrea Hains správa
Bronislava Jurisová sekretariát
Lucia Krajniaková účtovníctvo
Andrea Odorčáková recepcia Palisády
Astrid Rajter recepcia Panenská
Zuzana Rippová účtovníctvo
Alena Virsik vedenie administratívy
Roman Guttman školník
Juraj Maco školník
Stanislav Ďurkáč školník
Zuzana Caliskan Vedúca kuchyne
Alexandra Lakyová kuchyňa a upratovanie
Janka Štermenská kuchyňa a upratovanie
Elena Tóthová kuchyňa a upratovanie

Calendar

« okt 2018 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Št 18

Korčuľovanie

október 18 @ 8:30 am - 9:30 am
Pi 19

Elterncafé

október 19
Pi 19

Korčuľovanie

október 19 @ 10:15 am - 11:15 am

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/5463 0267
info@deutscheschule.sk