All for Joomla All for Webmasters

Pedagogický zbor základnej školy

Name Fach KL Email
Virginia Červinková Slovenský jazyk virginia.cervinkova@deutscheschule.sk
Juliana Fázik Telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk juliana.fazik@deutscheschule.sk
Marianna Gazdíková Hudobná výchova mariana.gazdikova@deutscheschule.sk
Jennifer Gold Nemecký jazyk, Matematika, Telesná vyýchova, Anglický jazyk 2b jennifer.gold@deutscheschule.sk
Inga Gordzielik Asistentka učiteľa inga.gordzielik@deutscheschule.sk
Malin Heine Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda, Hudobná výchova, Výtvarná výchova 4a malin.heine@deutscheschule.sk
Zuzana Hercik-Matajová Slovenský jazyk zuzana.hercik@deutscheschule.sk
Peter Hruška Telesná výchova peter.hruska@deutscheschule.sk
Jana Kucharová Náboženská vychova rímskokatolícka jana.kucharova@deutscheschule.sk
Julia Anna Lankl Nemecký jazyk, NJ ako cudzí jazyk julia.lankl@deutscheschule.sk
Marcela Miškovičová Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk marcela.miskovicova@deutscheschule.sk
Clarissa Peckary Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda 3b clarissa.peckary@deutscheschule.sk
Maria Petrák

Zástupkyňa pre základnú školu

Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda

1a maria.busch@deutscheschule.sk
Miriam Repková Nemecký jazyk, Slovenský jazyk, Matematika, Prírodoveda, Hudobná a Výtvarná výchova 1b miriam.repkova@deutscheschule.sk
Tomáš Semko Náboženská vychova evanjelická tomas.semko@deutscheschule.sk
Jana Springer Nemecký jazyk, Slovenský jazyk, Matematika, Prírodoveda, Hudobná a Výtvarná výchova 4b jana.springer@deutscheschule.sk
Gudrun Šelc Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda, Hudobná a Výtvarná výchova, Anglický jazyk 2a gudrun.selc@deutscheschule.sk
Marta Valacsayová Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda, Výtvarná výchova 3a marta.valacsayova@deutscheschule.sk
Lívia Johanová Školská psychologička psycholog@deutscheschule.sk

Calendar

« okt 2018 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Pi 19

Elterncafé

október 19
Po 22

Korčuľovanie

október 22 @ 10:15 am - 11:15 am
Ut 23

Korčuľovanie

október 23 @ 8:30 am - 9:30 am

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/5463 0267
info@deutscheschule.sk