VITAJTE NA DSB!

BRATISLAVA

V tomto roku sa náš Deň otvorených dverí konal po prvý krát online.

Deň otvorených dverí 2021

Prostredníctvom sociálnych sietí a rozhlasového vysielania sme spustili upútavku na toto podujatie. Rozhlas taktiež ohlásil správu o požiari v našej školskej budove. Všetci zamestnanci spolu s deťmi v&nikajúco zvládli aj túto dodatočnú krízovú situáciu.

Hostí ráno privítalo PredstavenstvoNemecké veľvyslanectvo, Rada rodičovŽiacka rada a vedenie školy. V prvom bloku bol premietnutý aj film o našom strategickom workshopeprezentujúci víziepodľa ktorých sa riadime a na ktorých spoločne pracujeme

druhom bloku jednotlivé oddelenia prezentovali svoju štruktúruaktivity a

jazykovú podporu

Boli sme veľmi radiže naše podujatie navštívilo toľko záujemcov

Presvedčilo nás o tomže množstvo rodín  záujem zapísať svoje deti

do Nemeckej školy Bratislava a spoznať osobitosti našej školy a našu prácu

Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa Dňa otvorených dverí zúčastnili, ako aj všetkým účinkujúcim, ktorí či už v úzadí alebo v popredí pracovali pre úspešnú realizáciu tohto podujatia.

Školský kolektív DSB

Všetky informácie a príspevky sú pre Vás pripravené na našej internetovej stránke:

Tel.: 02/2042 2810

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30