All for Joomla All for Webmasters

Pedagogický zbor

Pedagogický zbor Gymnázia DSB

Meno Predmet trieda E-Mail
Simone Allwardt Anglický jazyk, Francúzsky jazyk 7a simone.allwardt@deutscheschule.sk
Katarína Brestovská Koordinátorka pre slovenské záležitosti, Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. dejepis katarina.brestovska@deutscheschule.sk
Svenja Ceranna zástupkyňa pre nižší stupeň gymnázia
Dejepis, Etická výchova
11a svenja.ceranna@deutscheschule.sk
Juliana Fázik Telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk, slov.dejepis juliana.fazik@deutscheschule.sk
Marianna Gazdíková Hudobná výchova, Etická výchova marianna.gazdikova@deutscheschule.sk
Inga Gordzielik Asistentka učiteľa inga.gordzielik@deutscheschule.sk
Lucia Grichová Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. Občianska náuka lucia.grichova@deutscheschule.sk
Christoph Hartmann Anglický jazyk, Francúzsky jazyk
študijné a profesijné poradenstvo
5a christoph.hartmann@deutscheschule.sk
Bernd Hones zástupca pre vyšší stupeň gymnázia, matematika, geografia 6a bernd.hones@deutscheschule.sk
Peter Hruška Telesná výchova, slovenská geografia peter.hruska@deutscheschule.sk
Natalia Khalus Dejepis natalia.khalus@deutscheschule.sk
Alexandra Koller Nemecký jazyk, NJ ako cudzí jazyk alexandra.koller@deutscheschule.sk
Paul Konvalina Francúzsky jazyk paul.konvalina@deutscheschule.sk
Jana Kucharová Náboženská výchova rímskokatolícka jana.kucharova@deutscheschule.sk
Dr. Stefan Kühtz Biológia, Nemecký jazyk 8a stefan.kuhtz@deutscheschule.sk
Julia Lankl Nemecký jazyk, NJ ako cudzí jazyk 5b julia.lankl@deutscheschule.sk
Drahomíra Lányi Výtvarná výchova drahomira.lanyi@deutscheschule.sk
Dr. Mohammad Makki Fyzika, Chémia 10a mohammad.makki@deutscheschule.sk
Marcela Miškovičová Slovenský jazyk, Slov. dejepis marcela.miskovicova@deutscheschule.sk
Karin Pipišková Biológia karin.pipiskova@deutscheschule.sk
Ralf Protzel občianska náuka/ekonomika ralf.protzel@deutscheschule.sk
Zuzana Sadovská Matematika zuzana.sadovska@deutscheschule.sk
Steffi Schreiter Matematika, Fyzika 9a steffi.schreiter@deutscheschule.sk
Tomáš Semko Náboženská výchova evanjelická tomas.semko@deutscheschule.sk
Heike Thomann Nemecký jazyk, Občianska náuka 12a heike.thomann@deutscheschule.sk
Katarína Ujjobágy Anglický jazyk katarina.ujjobbagy@deutscheschule.sk
Lívia Johanová Školská psychologička psycholog@deutscheschule.sk

Calendar

« feb 2019 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk