All for Joomla All for Webmasters

Pedagogický zbor

Pedagogický zbor Gymnázia DSB

Meno Predmet trieda E-Mail
Katarína Brestovská Koordinátorka pre slovenské záležitosti, Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. dejepis katarina.brestovska@deutscheschule.sk
Svenja Ceranna zástupkyňa pre nižší stupeň gymnázia
Dejepis, Etická výchova
12a svenja.ceranna@deutscheschule.sk
Juliana Fázik Telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk, slov.dejepis juliana.fazik@deutscheschule.sk
Marianna Gazdíková Hudobná výchova, Etická výchova marianna.gazdikova@deutscheschule.sk
Lucia Grichová Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. Občianska náuka lucia.grichova@deutscheschule.sk
Christoph Hartmann Anglický jazyk, Francúzsky jazyk
študijné a profesijné poradenstvo
6a christoph.hartmann@deutscheschule.sk
Bernd Hones zástupca pre vyšší stupeň gymnázia, matematika, geografia 7a bernd.hones@deutscheschule.sk
Peter Hruška Telesná výchova, slovenská geografia peter.hruska@deutscheschule.sk
Mária Jančovičová Englisch maria.jancovicova@deutscheschule.sk
Natalia Khalus Dejepis natalia.khalus@deutscheschule.sk
Stefan Kramer Wirtschaft stefan.kramer@deutscheschule.sk
Jana Kucharová Náboženská výchova rímskokatolícka jana.kucharova@deutscheschule.sk
Dr. Stefan Kühtz Biológia, Nemecký jazyk, DFU-Koordinator 11a stefan.kuhtz@deutscheschule.sk
Julia Lankl Nemecký jazyk, NJ ako cudzí jazyk, DaF-Koordinatorin 5b julia.lankl@deutscheschule.sk
Drahomíra Lányi Výtvarná výchova drahomira.lanyi@deutscheschule.sk
Dr. Mohammad Makki Fyzika, Chémia 8a mohammad.makki@deutscheschule.sk
Marcela Miškovičová Slovenský jazyk, Slov. dejepis marcela.miskovicova@deutscheschule.sk
Carmen Nasse Deutsch, Englisch schulleitung@deutscheschule.sk
Zuzana Sadovská Matematika zuzana.sadovska@deutscheschule.sk
Tomáš Semko Náboženská výchova evanjelická tomas.semko@deutscheschule.sk
Sandra Szymanski Englisch, Französisch 9a sandra.szymanski@deutscheschule.sk
Claus Thoma Mathematik, Physik 5a claus.thoman@deutscheschule.sk
Heike Thomann Nemecký jazyk, Občianska náuka 10a heike.thomann@deutscheschule.sk
Lívia Johanová Školská psychologička psycholog@deutscheschule.sk

Calendar

« december 2019 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
25
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
1
2
3
4
5
Pi 06

DSB – Mikuláš (akcia Žiackej rady)

06. decembra @ 08:00 - 16:00
Pi 06

DSB Mikulášska slávnosť v družine

06. decembra @ 15:00 - 17:00
Po 09

DSB 2. Adventný impulz

09. decembra @ 11:10 - 11:30
Pi 13

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30