All for Joomla All for Webmasters

Pedagogický zbor

 

Pedagogický zbor Gymnázia DSB

 

Meno Predmet trieda E-Mail
Katarína Brestovská Koordinátorka pre slovenské záležitosti, Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. dejepis katarina.brestovska@deutscheschule.sk
Svenja Ceranna zástupkyňa pre nižší stupeň gymnázia
Dejepis, Etická výchova
12a svenja.ceranna@deutscheschule.sk
Juliana Fázik Telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk, slov.dejepis juliana.fazik@deutscheschule.sk
Marianna Gazdíková Hudobná výchova, Etická výchova mariana.gazdikova@deutscheschule.sk
Lucia Grichová Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk, Slov. Občianska náuka lucia.grichova@deutscheschule.sk
Christoph Hartmann Anglický jazyk, Francúzsky jazyk
študijné a profesijné poradenstvo
7a christoph.hartmann@deutscheschule.sk
Bernd Hones zástupca pre vyšší stupeň gymnázia, matematika, geografia 8a bernd.hones@deutscheschule.sk
Peter Hruška Telesná výchova, slovenská geografia peter.hruska@deutscheschule.sk
Melissa Gaß 9a melissa.gass@deutscheschule.sk
Natalia Khalus Dejepis natalia.khalus@deutscheschule.sk
Gerald Kohne 6a gerald.kohne@deutscheschule.sk
Jana Kucharová Náboženská výchova rímskokatolícka jana.kucharova@deutscheschule.sk
Dr. Stefan Kühtz Biológia, Nemecký jazyk, DFU-Koordinator 11a stefan.kuhtz@deutscheschule.sk
Werner Hoppstock werner.hoppstock@deutscheschule
Drahomíra Lányi Výtvarná výchova drahomira.lanyi@deutscheschule.sk
Zuzana Marková zuzana.markova@deutscheschule.sk
Marcela Miškovičová Slovenský jazyk, Slov. dejepis marcela.miskovicova@deutscheschule.sk
Carmen Nasse Deutsch, Englisch schulleitung@deutscheschule.sk
Zuzana Sadovská Matematika zuzana.sadovska@deutscheschule.sk
Kristína Prieložná kristina.prielozna@deutscheschule.sk
Sandra Szymanski Englisch, Französisch 10a sandra.szymanski@deutscheschule.sk
Verena Walter 5a verena.walter@deutscheschule.sk
Heike Thomann Nemecký jazyk, Občianska náuka heike.thomann@deutscheschule.sk
Andrea Odorčáková Psychologička gym.psycholog@deutscheschule.sk

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Calendar

« november 2020 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6

Kontakty

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30