All for Joomla All for Webmasters

Náš tím

Učiteľské kolégium ZŠ

Juliana Fázik telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk
Marianna Gazdíková hudobná výchova
Jennifer Gold základná škola 3a
Anja Grosser výtvarná výchova
Malin Heine základná škola 2b
Zuzana Hercik SJL, etická výchova
Peter Hruška telesná výchova
Mária Jančovičová anglický jazyk
Jana Kucharová náboženská výchova rímsko-katolícka
Julia Anna Lankl nemecký jazyk
Lisa Meisch základná škola 1a
Marcela Miškovičová SJL
Clarissa Peckary základná škola 4b
Patrik Petrák telesná výchova
Julia Sandner základná škola 2a
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
Vanessa Sipöcz základná škola 1b
Zuzana Tomčániová SJL
Marta Valacsayová základná škola, zástupkyňa za ZŠ 4a

Učiteľské kolégium Gymnázium

Katarína Brestovská

koordinátorka pre slovenské záležitosti

SJL, SJ ako cudzí jazyk

Svenja Ceranna

zástupkyňa pre nižší stupeň gymnázia

dejepis, umenie, etická výchova

12a
Juliana Fázik telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk
Marianna Gazdíková hudobná výchova, etická výchova
Lucia Grichová SJL, SJ ako cudzí jazyk, slov.dejepis, obč.náuka
Christoph Hartmann

študijný poradca

anglický jazyk, francúzsky jazyk

6a
Bernd Hones

koordinátor vyššieho stupňa gymnázia

matematika, geografia

7a
Peter Hruška telesná výchova, slovenská geografia
Mária Jančovičová anglický jazyk
Natalia Khalus dejepis
Stefan Kramer ekonomika
Jana Kucharová náboženská výchova rímsko-katolícka
Stefan Kühtz biológia, nemecký jazyk 11a
Julia Anna Lankl nemecký jazyk 5b
Mohammad Makki fyzika, chémia, biológia, etická výchova 8a
Marcela Miškovičová SJL, slovenský dejepis, obč.náuka
Carmen Nasse

riaditeľka školy

nemecký jazyk

Zuzana Sadovská matematika
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
Sandra Szymanski anglický jazyk, francúzsky jazyk 9a
Claus Thoma matematika, fyzika 5a
Heike Thomann

zástupkyňa riaditeľky

nemecký jazyk

10a

Školský klub detí

Janis Borchers vychovávateľ
Anja Grosser vychovávateľka
Peter Hruška vychovávateľ
Angelika Jacoby vychovávateľka
Mária Jančovičová vychovávateľka
Monika Maliková vychovávateľka
Lenka Novosádová vychovávateľka
Patrik Petrák vychovávateľ
Christine Pohl vychovávateľka
Martin Vetter Vedúci oddelenia ŠKD
Barbora Žemberová vychovávateľka

Vychovávatelia MŠ

Meno Skupina
Katarína Babjaková vychovávateľka / skupina Žabky
Katarína Bakošová vychovávateľka / skupina Lienky
Katarína Bjelová vychovávateľka / skupina Motýle
Lucia Branická vychovávateľka / skupina Včielky
Anita Boros vychovávateľka 
Silvia Filová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Herminia Garcia Romero vychovávateľka / skupina Lienky
Nikoleta Hájosová vychovávateľka / skupina Žabky
Mária Jezná riaditeľka materskej školy / skupina Včielky
Natalia Khalus vychovávateľka / skupina Žabky
Zuzana Kačkovičová vychovávateľka / skupina Myšky
Veronika Kevély pedag. a psychol. asistentka
Silvia Kovačičová vychovávateľka / skupina Motýle
Drahomíra Lányi vychovávateľka / skupina Včielky
Sandra Mattmüller vychovávateľka / skupina Lienky
Monika Menzlová vychovávateľka / skupina Motýle
Beáta Mikušiaková vychovávateľka / skupina Myšky
Csilla Némethová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Marianna Spustová vychovávateľka / skupina Myšky
Katarína Štofaníková vychovávateľka / skupina Lienky
Christina Tináková

zástupkyňa riaditeľky materskej školy

vychovávateľka / skupina Včielky

Hana Wolfová vychovávateľka / skupina Myšky
Marcel Christian Jurchen vychovávateľ / praktikant

Správa, školníci a zamestnanci kuchyne

Meno Pozícia
Adrián Arpai povereník predstavenstva
Andrea Hains správa
Janette Kovaľová sekretariát
Lucia Krajniaková účtovníctvo
Astrid Rajter recepcia Panenská
Zuzana Rippová účtovníctvo
Alena Virsik vedenie administratívy
Karol Jankovič školník
Stanislav Ďurkáč školník
Zuzana Caliskan Vedúca kuchyne
Alexandra Lakyová kuchyňa a upratovanie
Janka Štermenská kuchyňa a upratovanie
Elena Tóthová kuchyňa a upratovanie

ORGANIZAČNÁ ŠTRUKTÚRA

Calendar

« november 2019 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
15
16
18
19
20
21
22
24
25
28
29
30
1
So 23

DSB Stužková slávnosť 12.triedy

23. novembra @ 20:00 - 23:30
St 27

DSB Turnaj v minihádzanej

27. novembra @ 08:30 - 14:00

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30