All for Joomla All for Webmasters

Náš tím

Učiteľské kolégium ZŠ

Meno predmet trieda
Virginia Červinková slovenský jazyk
Juliane Fázik telesná výchova, slovenčina ako cudzí jazyk
Marianna Gazdíková hudobná výchova
Jennifer Gold základná škola 2b
Inga Gordzielik špeciálna pedagogička
nemecký jazyk, matematika
Malin Heine základná škola 4a
Zuzana Hercik-Matajová slovenský jazyk
Peter Hruška telesná výchova
Alexandra Koller Nemecký jazyk, informatika
Jana Kucharová náboženská výchova rímskokatolícka
Julia Anna Lankl Nemecký jazyk, nemčina ako cudzí jazyk
Marcela Miškovičová slovenský jazyk
Clarissa Peckary základná škola 3b
Miriam Repková základná škola 1b
Julia Sandner Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda 1a
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
PaedDr. Jana Springer základná škola 4b
Gudrun Šelc základná škola, anglický jazyk 2a
Marta Valacsayová zastupujúca riaditeľka pre Základnú školu, Nemecký jazyk, Matematika, Prírodoveda, Výtvarná výchova, PC 3a
Lívia Johanová školská psychologička

Učiteľské kolégium Gymnázium

Meno predmet trieda
Simone Allwardt anglický jazyk, francúzsky jazyk 7a
Katarína Brestovská Koordinátorka pre slovenské záležitosti
slovenský jazyk, slovenčina ako cudzí jazyk
Svenja Ceranna zástupkyňa pre nižší stupeň gymnázia
dejepis, etická výchovakoordinátorka pedagogického manažmentu kvality
11a
Juliane Fazik telesná výchova, slov. jazyk, slov. dejepis
Marianna Gazdíková hudobná výchova, etická výchova
Inga Gordzielik špeciálna pedagogička
Lucia Grichová slovenský jazyk, slovenčina ako cudzí jazyk, slovenský dejepis
Christoph Hartmann anglický jazyk, francúzsky jazyk
študijné a profesijné poradenstvo
5a
Bernd Hones zástupca pre vyšší stupeň gymnázia
matematika, zemepis
6a
Peter Hruška telesná výchova, slovenský zemepis
Natalia Khalus dejepis
Alexandra Koller nemecký jazyk, informatika
Jana Kucharová náboženská výchova rímskokatolícka
Stefan Kühtz biológia, nemecký jazyk, informatika 8a
Julia Anna Lankl nemecký jazyk 5b
Drahomíra Lányi výtvarná výchova
Mohammad Makki chémia, fyzika 10a
Marcela Miškovičová slovenský jazyk, slovenský dejepis
Karin Pipišková biológia
Ralf Protzel občianska náuka, ekonomika
Zuzana Sadovská matematika
Steffi Schreiter matematika, fyzika 9a
Tomáš Semko náboženská výchova evanjelická
Heike Thomann zástupkyňa riaditeľky
nemecký jazyk, ekonomika
12a
Katarína Ujjobbágy anglický jazyk
Lívia Johanová Školská psychologička

Družina

Anja Grosser vychovávateľka
Peter Hruška vychovávateľ
Angelika Jacoby vychovávateľka
Monika Maliková vychovávateľka
Lenka Novosádová vychovávateľka
Patrik Petrák vychovávateľ
Christine Pohl vychovávateľka
Martin Vetter Vedúci oddelenia ŠKD
Barbora Žemberová vychovávateľka

Vychovávatelia MŠ

Meno Skupina
Katarína Babjaková vychovávateľka / skupina Žabky
Katarína Bakošová vychovávateľka / skupina Lienky
Katarína Bjelová vychovávateľka / skupina Motýle
Lucia Branická vychovávateľka / skupina Včielky
Eva Čerbová vychovávateľka / skupina Včielky
Silvia Filová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Nikoleta Hájosová vychovávateľka / skupina Žabky
Mária Jezná riaditeľka materskej školy
Natalia Khalus vychovávateľka / skupina Žabky
Silvia Kovačičová vychovávateľka / skupina Motýle
Veronika Kevely pedagogická a psychol. asistentka
Katarína Kubovicsová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Drahomíra Lányi vychovávateľka / skupina Včielky
Lucia Májeková vychovávateľka / skupina Lienky
Mária Majerčáková vychovávateľka / skupina Motýle
Monika Menzlová vychovávateľka / skupina Motýle
Csilla Némethová vychovávateľka / skupina Trpaslíci
Marianna Spustová vychovávateľka / skupina Myšky
Katarína Štofaníková vychovávateľka / skupina Myšky
Christina Tináková

zástupkyňa riaditeľky materskej školy

vychovávateľka / skupina Včielky

Anita Vajasová vychovávateľka
Hana Wolfová vychovávateľka / skupina Myšky

Správa, školníci a zamestnanci kuchyne

Meno Pozícia
Andrea Hahn povereníčka predstavenstva
Andrea Hains správa
Janette Kovaľová sekretariát
Lucia Krajniaková účtovníctvo
Astrid Rajter recepcia Panenská
Zuzana Rippová účtovníctvo
Alena Virsik vedenie administratívy
Roman Guttman školník
Juraj Maco školník
Stanislav Ďurkáč školník
Zuzana Caliskan Vedúca kuchyne
Alexandra Lakyová kuchyňa a upratovanie
Janka Štermenská kuchyňa a upratovanie
Elena Tóthová kuchyňa a upratovanie

ORGANIZAČNÁ ŠTRUKTÚRA

Calendar

« jún 2019 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30