2% Z DANE

SPONSORING

Projekt „Nová budova“

Ak by ste nás pri výstavbe našej Nemeckej školy Bratislava radi podporili a spolu s nami vytvárali nové priestory na Kramároch, staňte sa partnerom DSB!

SPONSORING & FUNDRAISING

Kontinuálny nárast počtu našich žiakov v priebehu ostatných 5 rokov ukázal, že záujem o nemecké vzdelávanie v našom regióne tendenčne narastá. Tomuto dopytu vychádzame v ústrety realizáciou projektu „Nová školská budova“. Aktuálne pracujeme na plánovaní a realizácii s cieľom začať s rekonštrukčnými prácami na už zakúpenej nehnuteľnosti na Bárdošovej ulici na Kramároch ešte v tomto kalendárnom roku. Stojíme pred veľkou výzvou: z organizačného, časového a predovšetkým finančného hľadiska. Ako verejnoprospešné združenie sme pri rekonštrukcii odkázaní na príjmy zo sponzoringu a fundraisingu.

SPONZORI & PARTNERI

DSB financuje svoju prevádzku prevažne z príjmov zo školného, ako aj z personálnej a materiálnej podpory z Nemecka.
Avšak škola sa ešte stále nachádza vo fáze výstavby a finančné zaťaženie na obstaranie všetkých zariadení ako odborné učebne, športové náčinie, zariadenie vonkajších areálov atď. je veľmi vysoké.
Preto sme za podporu zo strany sponzorov a partnerov veľmi vďační.