Sponsoring

Sponzori a partneri DSB

DSB financuje svoju prevádzku prevažne z príjmov zo školného, ako aj z personálnej a materiálnej podpory z Nemecka. Avšak škola sa ešte stále nachádza vo fáze výstavby a finančné zaťaženie na obstaranie všetkých zariadení ako odborné učebne, športové náčinie, zariadenie vonkajších areálov atď. je veľmi vysoké. Preto sme za podporu zo strany sponzorov a partnerov veľmi vďační.

Projekt „Nová budova“

Kontinuálny nárast počtu našich žiakov v priebehu ostatných 5 rokov ukázal, že záujem o nemecké vzdelávanie v našom regióne tendenčne narastá. Tomuto dopytu vychádzame v ústrety realizáciou projektu „Nová školská budova“. Aktuálne pracujeme na plánovaní a realizácii s cieľom začať s rekonštrukčnými prácami na už zakúpenej nehnuteľnosti na Bárdošovej ulici na Kramároch ešte v tomto kalendárnom roku. Stojíme pred veľkou výzvou: z organizačného, časového a predovšetkým finančného hľadiska. Ako verejnoprospešné združenie sme pri rekonštrukcii odkázaní na príjmy zo sponzoringu a fundraisingu.

Ak by ste nás pri výstavbe našej Nemeckej školy Bratislava radi podporili a spolu s nami vytvárali nové priestory na Kramároch, staňte sa partnerom DSB!

Kontakt:

Andrea Hahn

E-Mail: bdv@deutscheschule.sk
Telefon: +421 2-204 228 13
Mobil: +421 948-596 599
Prezentácia sponzorovania projektu
„Nová školská budova“ (PDF, 1 MB)
Informácie o možnostiach sponzorovania (PDF, 10 MB)

Sponzori DSB:

Status PREMIUM: Občianske združenie Dalis/Mission Life
Status GOLD: Brose Bratislava, spol. s r.o.
Status SILBER: Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Rettenmeier Tatra Timber, s.r.o.
Volkswagen Slovakia, a.s.
Status BRONZE: Hansa-Flex Hydraulik, s.r.o.

Partneri DSB:

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.
Bildungsprogramm Modrá škola
DB Schenker Slovensko, s.r.o.
Pro Relocation s.r.o.

Dve percentá

Prosím, myslite na Nemeckú školu Bratislava (DSB), keď väčšina z Vás, nezávisle od toho či ako súkromná osoba alebo ako firma, budete čoskoro podávať Vaše daňové priznanie za minulý rok.

V roku 2018 sme sa naďalej veľmi intenzívne zaoberali naším veľkým a dôležitým projektom „Nová školská budova“.

Tvrdo pracujeme na tom, aby bola pre DSB zabezpečená prosperujúca budúcnosť. Pomôžte, prosím, tým, že poskytnete DSB Vaše „2% príspevok“.

V mnohých firmách na Slovensku sa hovorí po nemecky. Intenzívne obchodné vzťahy so susedným Rakúskom, ako aj s dôležitým partnerom v rámci EÚ Nemeckom, vytvárajú vynikajúce pracovné príležitosti pre dobre pripravených absolventov. Kvalitné vzdelanie znamená dobré odborné i jazykové znalosti , nadobudnutú flexibilitu pre riešenie nových výziev, ako aj prebúdzanie angažovanosti a zodpovednosti.

Aby sme deťom a mladým ľuďom mohli umožniť vynikajúce vzdelávanie, je potrebná podpora spoločnosti, angažovaných učiteľov a školské prostredie s modernými vyučovacími médiami a optimálnym vybavením.

DSB je na Slovensku akreditovanou školou. Jej kvalitatívna úroveň zodpovedá nemeckému štandardu. Škola je pravidelne kontrolovaná z Nemecka  a od roku 2015 nesie pečať „Excelentná nemecká zahraničná škola“.

So svojimi aktuálne 360, prevažne slovenskými deťmi a mladými ľuďmi v materskej škole, základnej škole a na gymnáziu, zohráva DSB dôležitého sprostredkovateľa nemeckej kultúry, jazyka a životného štýlu, a  tak svojich absolventov zodpovedne pripravuje na ich profesionálny život v budúcnosti. Nemecké školské združenie, ako združenie angažovaných rodičov, nesie za to plnú zodpovednosť.

Prosím, podporte Nemecké školské združenie a uveďte ho, prosím, do Vášho daňového priznania:

Obchodné meno: Združenie rodičov Spoločnej nemecko-slovenskej školy v Bratislave

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 36076082 ulica: Palisády | číslo: 51 |

PSČ: 81106 | Mesto: Bratislava

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa, a.s.

Číslo účtu:  IBAN SK47 0900 0000 0051 3169 0067, BIC:  GIBASKBX

Bližšie informácie nájdete tu: www.dvepercenta.sk.

Ďakujeme!

Tlačivá – vzory vyplnenia:

vzor vyplnenia zamestnanec

vzor vyplnenia právnická osoba