All for Joomla All for Webmasters

Vianočný večierok

Večer dňa 12. decembra sa po dlhých prípravách uskutočnil vianočný večierok zamestnaneckého kolektívu DSB. Oslavovali sme v kaviarni Scherz, ktorú sme vyzdobili v štýle 20.rokov minulého storočia v čiernych a zlatých farbách. Tím školského klubu sa už vopred postaral o organizáciu miesta, dekoráciu a program, takže návštevník mal pocit, ako keby sa vnoril do 20.rokov.

Po aktívnom privítaní riaditeľkou školy pani Nasse hostia vhupli do svojich rolí ako šikovní páchatelia alebo prekvapené obete vražednej kriminálky.

Aj ďalší program sa postaral o uvoľnenú atmosféru. Bolo veľmi vzrušujúce sledovať divadelnú hru, ktorá sa točila okolo charlestonu, a ktorú pripravili vychovávatelia spolu s dobrovoľníkmi. Pán Makki hovoril o dvoch silných ženách, ktoré vedia, ako zlepšiť kvalitu života, a školská kapela pod vedením pani Gazdíkovej predviedla vianočné piesne.

Samozrejme, na tomto mieste musíme spomenúť aj elegantný latino-tanec Lucky a jej tanečného partnera, ako aj krásny hlas Anity, ktorá nás svojím spevom úplne uchvátila.

Večer sa niesol predovšetkým v znamení tanca a oslavovania, veľká vďaka patrí usilovnému DJ-ovi. Vianočný večierok bol jednoznačne vydarený a kto odišiel pred 23.hodinou, skutočne myslel asi len na prácu v nasledujúci deň.

V zmysle Vianoc sme však mysleli aj na tých, ktorí sa momentálne možno nemajú tak dobre, ako my. V kaviarni Scherz bol pripravený box na príspevky, do ktorého sa zbieralo pre bratislavské deti so srdcovými chorobami. Naši zamestnanci vyzbierali takmer 300 Eur pre tieto deti!

Ešte raz srdečná vďaka všetkým zamestnancom, ktorí pomáhali s organizáciou a prípravou tejto slávnosti, za programové príspevky, dobré jedlo či finančnú podporu, alebo jednoducho početnou prítomnosťou.

Monika Maliková



Teile mich/Zdieľaj...

Calendar

« júl 2020 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
Pi 24

DSB Letné prázdniny

01. júla @ 07:00 - 01. septembra @ 08:00

Kontakty

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30