All for Joomla All for Webmasters

Pedagogický zbor základnej školy

Meno Predmet trieda email
Juliana Fázik Telesná výchova, SJ ako cudzí jazyk juliana.fazik@deutscheschule.sk
Marianna Gazdíková Hudobná výchova mariana.gazdikova@deutscheschule.sk
Jennifer Gold Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, výtvarná výchova, Anglický jazyk, Etická výchova, hudobná výchova, informatika 3a/b jennifer.gold@deutscheschule.sk
Anja Grosser výtvarná výchova anja.grosser@deutscheschule.sk
Malin Heine Nemekcý jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Etická výchova 2b malin.heine@deutscheschule.sk
Zuzana Hercik-Matajová Slovenský jazyk zuzana.hercik@deutscheschule.sk
Peter Hruška Telesná výchova peter.hruska@deutscheschule.sk
Mária Jančovičová Anglický jazyk maria.jancovicova@deutscheschule.sk
Jana Kucharová Náboženská výchova rímskokatolícka jana.kucharova@deutscheschule.sk
Julia Anna Lankl Nemecký jazyk, NJ ako cudzí jazyk, koordinátorka vyučovania NJ ako cudzieho jazyka julia.lankl@deutscheschule.sk
Marcela Miškovičová Slovenský jazyk, SJ ako cudzí jazyk marcela.miskovicova@deutscheschule.sk
Lisa Meisch Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Hudobná výchova, Výtvarná výchova, Telesná výchova 1a lisa.meisch@deutscheschule.sk
Karin Pašteková špeciálna pedagogička karin.pastekova@deutscheschule.sk
Clarissa Peckary Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Etická výchova, informatika, Hudobná výchova 4b clarissa.peckary@deutscheschule.sk
Julia Sandner Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Výtvarná výchova 2a julia.sandner@deutscheschule.sk
Tomáš Semko Náboženská výchova evanjelická tomas.semko@deutscheschule.sk
Vanessa Sipöcz Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Hudobná výchova, Výtvarná výchova, Telesná výchova 1b vanessa.sipoecz@deutscheschule.sk
Zuzana Tomčániová Slovenský jazyk a literatúra zuzana.tomcaniova@deutscheschule.sk
Marta Valacsayová zastupujúca riaditeľka pre Základnú školu, Nemecký jazyk, Matematika, Vlastiveda/Prírodoveda, Informatika 4a marta.valacsayova@deutscheschule.sk
Lívia Johanová Školská psychologička psycholog@deutscheschule.sk

Calendar

« november 2019 » loading...
Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
15
16
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
1

Kontakt

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Palisády 51, 811 06 Bratislava
Tel.: 02/2042 2810
info@deutscheschule.sk

Öffnungszeiten Rezeption / Otváracie hodiny recepcia:
Täglich/denne 07:30 – 15:30