PORADENSTVO

Žiaci

Je dôležité aby bola škola pre dieťa bezpečným prostredím, ktoré bude pozitívne prispievať k jeho duševnému zdraviu a osobnostnému vývinu. Psychická záťaž môže mať negatívny dopad na kognitívne funkcie dieťaťa a tým aj na jeho školské výsledky. V dnešnom svete orientovanom predovšetkým na výkon má veľký význam rozvíjať u detí poviedomie o dôležitosti psychického zdravia. Preto sme radi, že môžeme byť dôvernou osobou pre našich žiakov a témy, ktoré považjú za dôležité.

NÁŠTEVY V TRIEDACH

za účelom včasného zachytenia problémového správania

PREVENTÍVNE AKTIVITY

s cieľom predchádzania problémového správania a informovanosti žiakov