Deutsche Schule Bratislava otvára nové moderné priestory

“Takto má vyzerať škola v 21. storočí:“

20. mája 2022

TREND napísal o novej nemeckej škole.
Slávnostného otvorenia, ktoré sa konalo 19. mája 2022, sa zúčastnili aj významní hostia. Pozvanie prijali minister školstva Branislav Gröhling, župan Bratislavského kraja Juraj Droba a starosta mestskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý.
V mestskej časti Nové mesto sa na Bárdošovej ulici 33 nachádza moderná škola, ktorá bola navrhnutá presne podľa potrieb vyučovania 21. storočia. Okrem nadštandardne vybavených tried je jej súčasťou aj multifunkčné ihrisko, jedáleň a telocvičňa.

Počas mája sa do moderných priestorov presťahuje celá inštitúcia, teda materská škola, základná škola a gymnázium. Tohtoroční maturanti absolvujú „skúšku dospelosti“ už v novej škole.
Celý článok si môžete prečítať na tomto odkaze:

TREND