Hocus na návšteve

“Ktože to 14. decembra klope na dvere? ... “

14. decembra 2021

Materská škôlka
... to sa dnes pýtali Myšky, Motýliky, Žabky, Včielky, Trpaslíci i Vážky. Kto by to len mohol byť? ... Kto nás v našej škôlke znova navštívil? Veď Mikuláš tu už predsa bol!Deti nemohli uveriť svojim očiam. Obrovský a oranžový tam stál!
Hocuuuuus ...
Aké nečakané prekvapenie a údiv! Zaspievali sme si spolu úvodnú pieseň z jazykového programu Hocus a Lotus. Hocus sa zoznámil s deťmi a podal im ruku alebo pohladkal ich po vláskoch. S chuťou si zatancovali prvý muzikálový príbeh – Hocus, dinokrok. Hocus bol veľmi potešený a očarený z toho, koľko detí pozná jeho piesne. Šťastný a spokojný poprial všetkým deťom veselé Vianoce a pobral sa zase domov, kde už naňho čakala jeho kamarátka Lotus.
No, kto vie... možno príde i nabudúce aj so sprievodom. Veľmi by sme sa tešili a necháme sa radi prekvapiť :)