AKTUALITY

Jarné prázdniny v družine

Dni plné aktivít ubehli rýchlo 

1. marca 2023

Školský klub detí
Prvý deň prázdnin sme strávili v príjemnej atmosfére v škole. Po raňajkách sme v družine robili ručné práce a hrali hry; plánovaná túra nebola možná kvôli počasiu. Deti si s pomocou dospelých sami uvarili obed. Na jedálnom lístku boli špagety Bolognese. Popoludnie sme ukončili kreatívnou činnosťou a na ihrisku v materskej škole.  

Po výdatných raňajkách sme sa v utorok vybrali do Jump Arény. Trénovali sme saltá, hrali loptové hry na trampolíne a užívali si skákanie do peny. Na obed bola pre všetkých pripravená pizza. Popoludnie v družine sme strávili pokojnejšie hraním stolových hier. 

V stredu bola na programe exkurzia do Auparku. Dopoludnia sme využili veľké detské ihrisko, potom sme mali na obed rezeň s hranolkami. Nakoniec bola na popoludnie naplánovaná návšteva kina, pozreli sme si nový film Asterix a Obelix. 

Ani vo štvrtok sme nezostali v škole. Po raňajkách sme navštívili dve múzeá, najprv detské múzeum Bibiana a potom Prírodovedné múzeum. Na obed sme sa najedli v reštaurácii BeAbout, popoludní sme si dali zákusok a využili sme družinu na tancovanie. 

Piatok sme strávili v škole a hľadali sme poklad, potom sme mali Just Dance Battle, spievali sme karaoke a tancovali. Na obed sme si objednali pizzu a potom sme si upiekli vlastné čučoriedkové muffiny. 

Ďakujeme všetkých kolegom a kolegyniam v Školskom klube detí, ktorí pripravili skvelý prázdninový program. 


SPÄŤ


PHONE

02/2042 2810

E-MAIL

info@deutscheschule.sk

SOCIALS


© Copyright 2021. Deutsche Schule Bratislava
JOBIMPRESSUMSPONSORINGKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram