Jesenná slávnosť

“Príchod jesene sme oslávili Jesennou slávnosťou.“

12. októbra 2021

Kindergarten
Všetky deti v materskej škole zažili 12. októbra 2021 veľa zaujímavého a veselého. Naši najmenší, Motýliky a Myšky, mali veľa zábavy a radosti.
Po raňajkách si pochutnali na ovocnej štrúdli a po posilnení sme všetci išli na športové ihrisko a zdolali veľa športových disciplín. Skupinky Lienky a Žabky strávili tiež pekné chvíle na našom športovom ihrisku. Skupiny Trpaslíci a Vážky oslavovali v Prezidentskej záhrade a Lienky „leteli“ do Horského Parku, aby zažili niečo pekné. Deti sa tešili z jesenných medailí a diplomov. Počasie bolo k nám veľmi priateľské a našťastie sme veľmi nezmokli.

Všetky deti si uchovali zážitky v pamäti a už teraz sa tešia na budúci rok.