Jesenná slávnosť

Pestrá oslava plná radosti

17. októbra 2024

DSB

2. októbra sa naša materská škola zmenila na miesto plné smiechu a radosti, keď sme oslávili príchod jesene našou pestrou jesennou slávnosťou. Deň sa začal chutnými raňajkami, pri ktorých si deti pochutnali na lahodnej ovocnej štrúdli a plní energie sme sa potom vybrali na športové ihrisko.

Naši najmenší – Motýliky a Myšky – odštartovali deň s nadšením a zapojili sa do veselých športových disciplín. Ani skupiny Lienky a Žabky nezaostávali a s úsmevom na tvári strávili krásne chvíle plné pohybu a zábavy.

Medzitým sa skupiny Trpaslíci a Včielky vydali do neďalekého parku „Gaštanica“, kde objavovali čaro jesennej prírody. Užili si nádhernú scenériu plnú farieb a dýchali čerstvý vzduch, ktorý bol presiaknutý vôňou jesene.

Na záver boli deti odmenené krásnymi jesennými medailami a diplomami, čo vyčarilo úsmevy na každej tvári. Počasie nám prialo a našťastie sme sa vyhli dažďu. Všetky deti si tieto nezabudnuteľné momenty uchovajú v pamäti a už teraz sa tešia na ďalší zaujímavý program, ktorý pre ne pripravíme.