AKTUALITY

Lampiónový sprievod v materskej škole

“Laterne, Laterne...Ich gehe mit meiner Laterne...“

11. novembra 2021

Kindergarten
Ako minulý rok, tak aj tento rok nebolo možné vychutnať si náš lamiónový sprievod na Bratislavskom hrade z pandemických dôvodov a preto sme využili naše ihrisko. Dňa 11.11.2021 sa konal v materskej škole tradičný lampiónový sprievod.

Pri dodržiavaní hygienických opatrení si každá skupinka vyšla na ihrisko s vlastnoručné vyrobenými lampiónmi v rukách a spievali si známe Martinské piesne “Laterne, Laterne...Ich gehe mit meiner Laterne...“ Motýliky s Myškami sprievod otvorili, pokračovali Lienky so Žabkami a nakoniec prišli i predškoláci Včielky, Trpaslíci a Vážky. Po sprievode sa deti zahriali teplým punčom a húskami, ktoré nám veľmi chutili. 
Dúfajme, že budúci rok sa všetci spolu stretneme na hrade a užijeme si znova večernú atmosféru žiariacich lampiónov, spoločných rozhovorov, veselého spevu a bohatej tomboly na školskom dvore, presne tak ako po minulé roky.


SPÄŤ


PHONE

02/2042 2810

E-MAIL

info@deutscheschule.sk

SOCIALS


© Copyright 2021. Deutsche Schule Bratislava
JOBIMPRESSUMSPONSORINGKONTAKT
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram