Malé húsenice "Nimmersatt"

“Interaktívny projekt“

27. júna 2022

Materská škôlka
V júni prišiel do skupín Včielky a Trpaslíci, Žabky a Motýliky, Lienky a Myšky, a Vážky darček: "5 malých húseničiek menom Nimmersatt (Nikdysýta)". Slávnostne sme započali náš zážitok.

Týmto projektom sa mohli deti od malej húseničky Nimmersatt naučiť veľa nápaditých vecí. Naši malí odborníci na húsenice sa cez interaktívne a digitálne hry, knihy, rozprávanie a pohyb stali expertami na počítanie dní, na tvorenie a zdravie.

Po premene húseníc na motýle sa stretli na ihrisku postupne všetky skupinky (nie naraz) a nechali tieto nádherné motýle letieť v ústrety slobode.