Prázdninový pobyt v Nitrianskom Rudne

24. júla 2023

Družina

Dňa 3. júla sme vyrazili zo stanice Bratislava Nové Mesto, kam všetci prišli načas. Asi po troch hodinách sme dorazili do cieľa – do prázdninového tábora v Nitrianskom Rudne pri jazere. Rýchlo sme si rozdelili štyri domčeky, ktoré sme mali k dispozícii, a išli sme sa najesť. Potom sme si prezreli okolie. Bolo fajn, že sme sa mohli každý deň kúpať, hrať plážový volejbal a iné hry v kempe. Samozrejme nesmeli chýbať výlety do Bojníc na zámok a do zoologickej záhrady. Návšteva u sklárskeho majstra vo Valaskej Belej, kde sme si mohli aj sami vyskúšať výrobu skla, bola jedným z vrcholov pobytu. Ako darčeky domov sme si dopriali aj jeden či dva suveníry. Celkovo sme prežili nádherný týždeň a budeme naň dlho spomínať.