Rodinná brigáda

Upravili sme si okolie školy

17. októbra 2023

DSB

Dňa 14. 10. 2023 sa naša materská škola hemžila usilovnými pomocníkmi. Obetaví rodičia prišli so svojimi deťmi, aby nám už po druhýkrát pomohli s úpravou niekoľkých zákutí záhrady. Už sa nevieme dočkať, kedy sa naša záhrada ukáže v celej svojej kráse, čo sa týka kvetov a plodov. Veľké poďakovanie patrí všetkým zúčastneným rodinám a učiteľom, ako aj tým, ktorí nás podporili množstvom rastlín. A nesmieme zabudnúť ani na nášho správcu Jožka - bez neho by naša záhrada nevyzerala tak, ako vyzerá dnes. Počas leta sa mu podarilo zachrániť niektoré stromy a tiež usilovne polieval naše záhony. V sobotu nám bol veľkým pomocníkom. Osobitné poďakovanie patrí aj našej kolegyni, pani Kataríne Kühnelovej, ktorá všetko obetavo a s láskou zorganizovala.