MARKETING

DSB financuje svoju prevádzku prevažne z príjmov zo školného, ako aj z personálnej a materiálnej podpory z Nemecka.
Avšak škola sa ešte stále nachádza vo fáze výstavby a finančné zaťaženie na obstaranie všetkých zariadení ako odborné učebne, športové náčinie, zariadenie vonkajších areálov atď. je veľmi vysoké.

Projekt „Nová budova“

Ak by ste nás pri výstavbe našej Nemeckej školy Bratislava radi podporili a spolu s nami vytvárali nové priestory na Kramároch, staňte sa partnerom DSB!

SPONSORING & FUNDRAISING

Kontinuálny nárast počtu našich žiakov v priebehu ostatných 5 rokov ukázal, že záujem o nemecké vzdelávanie v našom regióne tendenčne narastá. Tomuto dopytu vychádzame v ústrety realizáciou projektu „Nová školská budova“. Aktuálne pracujeme na plánovaní a realizácii s cieľom začať s rekonštrukčnými prácami na už zakúpenej nehnuteľnosti na Bárdošovej ulici na Kramároch ešte v tomto kalendárnom roku. Stojíme pred veľkou výzvou: z organizačného, časového a predovšetkým finančného hľadiska. Ako verejnoprospešné združenie sme pri rekonštrukcii odkázaní na príjmy zo sponzoringu a fundraisingu.