NOVÁ ŠKOLA

Slávnostné poklepanie základného kameňa novej budovy Deutsche Schule Bratislava sa uskutočnilo v piatok 04.09.2020 na Bárdošovej ul. 33 v Bratislave.

MODRÁ ŠKOLA

Nemecká škola Bratislava podpísala pod záštitou Veľvyslanectva Spolkovej republiky Nemecko zmluvu o spolupráci s Bratislavskou vodárenskou spoločnosťou, a.s. Žiaci a žiačky, rovnako ako deti z materskej školy sa zúčastnia projektu Modrá škola – voda pre budúcnosť.

OBSERVATÓRIUM

Je rozhodnuté: Po ukončení internej analytickej fázy sa predstavenstvo Nemeckej školy Bratislava rozhodlo pre štart „Projektu pre budúcnosť“.
Astronómia na dosah – Nemecká škola Bratislava plánuje stavbu observatória

PHONE