UKRAJINA

DARCOVSTVO

POĎAKOVANIE DOBROVOĽNÍKOM A DARCOM

DSB malo veľmi rozsiahlu rodičovskú darcovskú iniciatívu v dvoch oblastiach: materiálne dary a zdravotnícky materiál. Tieto iniciatívy rozbehol Alex Honchar. Za svoju prácu dostal spolu s ďalšími dobrovoľníkmi v roku 2022 aj uznanie od našej prezidentky, pani Zuzany Čaputovej.

Dobrovoľníci spomedzi rodičov DSB detí, ktorí za niekoľko dní postavili na nohy humanitárnu pomoc a dlhé mesiace sa je nezištne venovali. ĎAKUJEME!
Alex HONCHAR
Andrea PRAMHAS
Peter GLATZ
Zora MISTRÍKOVÁ

Humanitárna zbierka DSB a jej prevoz na Ukrajinu by nebol možný bez týchto firiem a dobrovoľníkov:

Darcovia krmiva pre zvieratá: Topvet a veterinárna klinika Mlyn Vet

Poskytnutie dodávky: Slovenské elektrárne, vodič: pán Marun

Odborná pomoc so zdravotníckym materiálom: Dr. Lyubomyr Kletsko

Koordinácia transportu pomoci: Denis

KDE SA DÁ ĎALEJ POMÁHAŤ

Ak chcete pomôcť ponúknutím ubytovacej jednotky, dopravou, materiálne, finančne, formou psychologickej podpory, inou formou starostlivosti (vzdelávanie, opatera detí, právna pomoc), vyberte si, prosím, z aktivít týchto organizácií a inštitúcií.