PORADENSTVO

NÁŠTEVY V TRIEDACH

pravidelné návštevy v triedach – za účelom podpory detí, zlepšenia a skvalitnenia výučby, prevencie skrze včasné zachytenie psychických porúch, či porúch učenia alebo správania.

SKUPINOVÉ AKTIVITY

zamerané na podporu a rozvoj sociálnych zručností detí a ich sebavedomia, riešenie konfliktných situácii a zlepšovanie sociálnej klímy v triedach

STRATÉGIA UČENIA

potrebné intervencie podporujúce zdravý vývin a sebarealizáciu detí a  poradenstvo ohľadom efektívnych stratégií učenia.

• „Všetky deti ako aj dospelí, majú tie vnútorné zdroje ktoré potrebujú, aby úspešne zaobchádzali so životom a rástli.“

VIRGINIA SATIROVÁ

Školská psychologička

Je tu pre všetkých, ktorí potrebujú pomoc, poradenstvo a podporu v zložitých situáciách – žiakov, ich rodičov, ako aj učiteľov.

Pomoc

Poradenstvo

Podporu

PORADENSTVO